hit counter for tumblr

Dagklapper
 

DAGKLAPPER 2017/2018                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                

 

ma 16 okt  BWM kl band afd 3c                              BC de ploeg 5 - BC de leug 2                                                                             

                NIDM afd 2a                                          BC de ploeg 1 - BC de kasteeldreef 1 
                NIDM afd 3c                                          Mr100 7-De Ploeg 4                                                                   

di 17 okt   NIDM afd 4a                                          BC de ploeg 5 - billiard promotion team 2                                                                

                ADL c                                                    B.Centrum De Ploeg 2 - D.B.C. The Guard 
                NIDM afd 2A                                          ODM 2-De Ploeg 3                                                                

wo 18 okt BWM kl band afd 1                                  BC de ploeg 1 - KBC carambol 1
               BWM kl band afd 3b                                Duffel Oost 2-De Ploeg 3 
               BWM kl band afd 3a                                Fantastika 1-De Ploeg 4  
               adl e                                                      Hemiksem 2-De Heidebloem                                                                      

do 19 okt BWM kl band afd 2b                                BC de ploeg 2 - KBC coloma 1
vr 20 okt NIDM afd 2B                                           ODM3-De Ploeg 2 
              BWM kl vrij H afd 1                                 De Ster 1-De Ploeg 1           
za 21 okt adl afd A                                                G Van Doninck-De Ploeg 1                                                                

ma 23 okt BWM kl 3-band afd 3a                           BC de ploeg 2 - BC st. jozef 3                                                                           

               BWM kl vrij LK afd 1                              BC de ploeg 1 - BC herentals 1
               BWM kl 3b afd 3c                                  Kapelse 1-De Ploeg 3 
               BWM kl 3b afd 3a                                  KOT Meer 1-De Ploeg 4    
               adl c                                                    Joe Pilers-De Ploeg 2                                                                     

di 24 okt  BWM kl kader 38/2 afd 1                       BC de ploeg 1 - BC de ster 1                                                                             

wo 25 okt BWM kl 3-band afd 4d                          BC de ploeg 5 - BC lugo 2                                          2                                        

            ADL a                                                    B.Centrum De Ploeg 1 - BC. Goorhof                                                                       

do 26 okt   BWM kl 3-band afd 4b                        BC de ploeg 6 - BC de noorderkempen 2                                                                    

                BWM MT 3-band afd 3c                       BC de ploeg 2 - BC op de meir 2                                                                           

                BWM kl vrij LK afd 2b                          BC de ploeg 2 - BC. de coeck 4                                                                           

                ADL e                                                Hotel De Heidebloem - BC Hem.3-Pain Pita De Lux
                BWM kl 3 band afd 3b                         Mr 100 2-De Ploeg 1                                                            

vr 27 okt   BWM MT 3-band afd 2a                       BC st. jozef 1 - BC herentals 2                                                                           

                BWM MT 3-band afd 3a                       BC de ploeg 1 - BC. nooit volleerd 2  
za 28 okt   BWM kl vrij H afd 1                            Woondecor 1-De Ploeg 1                                                                     

ma 30 okt  NIDM afd 2b                                      BC de ploeg 2 - BC lugo 1       
                BWM kl band afd 1                             De Middel 1-De Ploeg 1 
                BWM kl band afd 2b                           KOT Meer 1-De Ploeg 2                                                                        

di 31 okt    BWM kl band afd 3a                           BC de ploeg 4 - KBC real 2                                                                                

                 NIDM afd 2a                                      BC de ploeg 3 - BC woondecor 1                                                                           

                 BWM kl band afd 3b                           BC de ploeg 3 - BC st. jozef 2
                NIDM afd 2A                                       ODM2-De Ploeg 1
                BWM 3B MT afd 2a                              Woondecor 2-St.Jozef 1 
            BWM kl band afd 3c                            Coloma 2-De Ploeg 5                                                                                                    

wo 01 nov     ADL KvA poule 11                           B.Centrum De Ploeg 1 - Den Toerist Amorti  
                    NIDM afd 4a                                  ODM7-De Ploeg 5                                                             

vr 03 nov      NIDM afd 3c                                   BC de ploeg 4 - BC woondecor 3
                    BWM 3B MT afd 3a                         De Coeck 7-De Ploeg 1   
                    BWM 3B MT afd 3c                         Avenue 4-De Ploeg 2                                                                         

ma 06 nov           BWM kl 3-band afd 3a                        BC de ploeg 2 - BC. nooit volleerd 1                                                                      

                               BWM kl 3-band afd 3b                       BC de ploeg 1 - BC. de coeck 4    
                             BWM 3B MT afd 3a                           Avenue 3-De Ploeg 1 
                             BWM kl vrij L afd 1                            KOT Keerbergen 1-De Ploeg 1                                                                    

di 07 nov             BWM kl kader 38/2 afd 1                   BC de ploeg 1 - BC herentals 2                                                                            

                               ADL c                                                       B.Centrum De Ploeg 2 - Hof Van Rieth 1    
wo 08 nov          BWM kl 3b afd 3a                                St.Jozef 3-De Ploeg 4 
                             BWM kl 3b afd 4d                              Rio 1-De Ploeg 5                 
                             adl afd A                                              Margaretha 2-De Ploeg 1                                          

do 09 nov            BWM kl 3-band afd 4b                       BC de ploeg 6 - BC op de meir 3                                                                          

                               BWM MT 3-band afd 3c                     BC de ploeg 2 - BC. rio 1                                                                                 

                               BWM kl vrij LK afd 2b                          BC de ploeg 2 - BC lugo 1
                             BWM 3B MT afd 2a                            Lugo 1-St.Jozef 1      
vr 10 nov            BWM kl 3b afd 3c                               Bilj.vr.Tu2-De Ploeg 3 
za 11 nov            adl e                                                      Foempers-De Heidebloem                                                                       

ma 13 nov           BWM kl band afd 3c                            BC de ploeg 5 - BC. den toerist 1
                             BWM kl band afd 3a                         ODM 3-De Ploeg 4                                                                        

di 14 nov             ADL c                                                       B.Centrum De Ploeg 2 - BE One                                                                             

wo 15 nov           BWM kl band afd 1                              BC de ploeg 1 - BC de leug 1                                                                             

                               BWM kl vrij HK afd 1                           BC de ploeg 1 - KBC de goeie queue 1                                                                     

                               ADL a                                                       B.Centrum De Ploeg 1 - BC Schildebergen                                                                  

do 16 nov            BWM MT 3-band afd 3c                     BC de ploeg 2 - BC de noorderkempen 3                                                                    

                               BWM kl band afd 2b                           BC de ploeg 2 - BC moedig en vrij 1                                                                       

                               ADL e                                                       Hotel De Heidebloem - BC Goorhof 2    
                             BWM kl band afd 3b                          De Goeie Queue2-De Ploeg 3                                                                     

vr 17 nov             BWM MT 3-band afd 2a                     BC st. jozef 1 - BC 't kruishuis 1                                                                       

                               BWM MT 3-band afd 3a                     BC de ploeg 1 - BC de leug 1
za 18 nov  14u   BWM kl 3 Band afd 3b                       Bilj Expr 1-De Ploeg 1                                                                         

                               ADL a                                                       B.Centrum De Ploeg 1 - Garage Vandoninck
                             NIDM afd 2A                                       3BC De Leug 1-De Ploeg 3  
ma 20 nov          BWM kl 3b afd 3a                               Daf 1-De Ploeg 2
                             BWM kl 3b afd 4b                               Kapelse 2-De Ploeg 6                                                              

di 21 nov             NIDM afd 4a                                          BC de ploeg 5 - BC avenue 2
                             NIDM afd 2B                                       De Gouden Sleutel 1-De Ploeg 2                                                                                

wo 22 nov           BWM kl 3-band afd 4d                       BC de ploeg 5 - dbc figuur 2600 2
                             BWM kl 35/2 afd 1                             De Leug 1-De Ploeg 1                                                                        

do 23 nov            BWM kl 3-band afd 3a                        BC de ploeg 4 - BC. de coeck 3                                                                           

                               BWM kl vrij LK afd 2b                          BC de ploeg 2 - BC. de coeck 2
                             NIDM afd 3c                                        Woondecor 4-De Ploeg 4  
za 25 nov            NIDM afd 2B                                       Herentals 2-De Ploeg 2    
                             NIDM afd 2A                                       De Witte Molen 2-De Ploeg 3
                             BWM 3B MT afd 2a                           Master 1-St.Jozef 1                                                       

ma 27 nov           NIDM afd 2a                                          BC de ploeg 1 - BC. meerlese 1   
                             adl c                                                      Living-De Ploeg 2
                             adl e                                                      Sleepbootje-De Heidebloem                                                                         

di 28 nov             NIDM afd 4a                                          BC de ploeg 5 - KBC biljartvrienden Tu 3
                             BWM 3B MT afd 3a                           Viroma 3-De Ploeg 1
wo 29 nov          BWM kl band afd 2b                          Biljartvr Tu 1-De Ploeg 2
                             adl afd A                                               Margaretha 2-De Ploeg 1
do 30 nov           BWM kl band afd 1                            Herentals 1-De Ploeg 1
                             BWM kl band afd 3c                          BC BVB 1-De Ploeg 5
vr 01 dec            NIDM afd 3c                                         De Witte Molen 3-De Ploeg 4   
                             BWM 3B MT   afd 3c                          Woondecor 5-De Ploeg 2                                                            

ma 04 dec           BWM kl 3-band afd 3a                        BC de ploeg 2 - dbc figuur 2600 1                                                                         

                               BWM kl 3-band afd 3b                       BC de ploeg 1 - BC. herentals 7
                             BWM kl vrij L afd 2b                          Fantastika-De Ploeg 2                                                                          

di 05 dec              BWM kl kader 38/2 afd 1                   BC de ploeg 1 - BC woondecor 1                                                                                       

                               ADL c                                                       B.Centrum De Ploeg 2 - De Plezante Hoek                                                                   

wo 06 dec           BWM kl 3-band afd 4d                       BC de ploeg 5 - BC West Side 1  
                             BWM kl 3b afd 3a                               Herentals 6-De Ploeg 4 
                             BWM kl vrij H afd 1                            De Leug 2-De Ploeg 1   
                             adl afd A                                               Amai 1-De Ploeg 1                                                                      

do 07 dec            BWM kl 3-band afd 4b                       BC de ploeg 6 - BC lugo 6                                                                                

                               ADL e                                                       Hotel De Heidebloem - New Avenue 4  
                            BWM 3B MT afd 3c                             Bilj.vr.Tu2-De Ploeg 2 
                            BWM kl vrij L afd 1                              Woondecor 2-De Ploeg 1                                                                  

vr 08 dec             BWM MT 3-band afd 2a                     BC st. jozef 1 - BC. de coeck 2                                                                          

                               BWM MT 3-band afd 3a                     BC de ploeg 1 - BC de noorderkempen 2   
za 09.12 15u      NIDM afd 2A                                        De Witte Molen 2-De Ploeg 1                                                                

ma 11 dec           BWM kl band afd 3c                            BC de ploeg 5 - BC de deken 1                                                                             

                               NIDM afd 2b                                          BC de ploeg 2 - BC. dos roeselare 1                                                                      

di 12 dec              NIDM afd 2a                                          BC de ploeg 3 - r.b.c. disonais 1 
                             NIDM afd 4a                                        Rio 3-De Ploeg 5                                                                      

wo 13 dec           ADL a                                                       B.Centrum De Ploeg 1 - ICPC bvba  
                             BWM kl band afd 1                            Woondecor 1-De Ploeg 1    
                             BWM kl band afd 3b                          Lugo 2-De Ploeg 3
                             adl c                                                      Den Toerist-De Ploeg 2     
                             adl e                                                      Amai 2-De Heidebloem                                                              

do 14 dec            BWM kl vrij LK afd 2b                          BC de ploeg 2 - BC de leug 1  
                             BWM kl band afd 2b                          Meerlese 1-De Ploeg 2                                                                          

vr 15 dec             NIDM afd 3c                                          BC de ploeg 4 - BC op de meir 5
                             BWM kl vrij H afd 1                            De Coeck 1-De Ploeg 1                                                                         

ma 18 dec           BWM kl 3-band afd 3c                        BC de ploeg 3 - t.b.a. biljartpalace 2                                                                    

                               NIDM afd 2b                                          BC de ploeg 2 - t.b.a. biljartpalace 1                                                                   

                               BWM kl vrij LK afd 1                            BC de ploeg 1 - KBC real 1      
                             NIDM afd 2A                                       KBC Brugse 1-De Ploeg 1
                             BWM kl 3b afd 3a                              KOT Meer 1-De Ploeg 2                                                                        

di 19 dec              BWM kl band afd 3a                           BC de ploeg 4 - BC de noorderkempen 1                                                                    

                               NIDM afd 2a                                          BC de ploeg 3 - BC de kasteeldreef 1                                                                     

                               BWM kl band afd 3b                           BC de ploeg 3 - BC de noorderkempen 2
                             BWM kl 3b afd 4d                              Grobbendonkse 3-De Ploeg 5                                                                   

wo 20 dec           BWM kl band afd 1                              BC de ploeg 1 - BC op de meir 1                                                                          

                               BWM kl vrij HK afd 1                           BC de ploeg 1 - BC de middel 1
                             BWM kl band afd 3c                          De Plakkers 1-De Ploeg 5                                                                          

do 21 dec            BWM kl 3-band afd 3a                        BC de ploeg 4 - BC. hemiksem 1                                                                           

                               ADL KvA poule 6                                   Hotel De Heidebloem - BC St.Margaretha 3
                            BWM kl 3 band afd 3b                       Moedig en Vrij 2-De Ploeg 1   
                            BWM kl 3b afd 4b                               Avenue 3-De Ploeg 6                                                            

vr 22 dec             NIDM afd 3c                                          BC de ploeg 4 - BC lugo 2                                                                                

do 28 dec            BWM kl vrij LK afd 2b                          BC de ploeg 2 - BC de noorderkempen 1                                                                    

do 04 jan             ADL e                                                       Hotel De Heidebloem - Wilson 1
za 06 jan 14u     BWM kl 3 band afd 3b                      KOT Goor 1-De Ploeg 1                                                                           

ma 08 jan            BWM kl 3-band afd 3c                        BC de ploeg 3 - KBC carambol 2                                                                           

                               BWM kl vrij LK afd 1                            BC de ploeg 1 - BC. duffel oost 1    
di 09 jan              BWM kl 3b afd 4d                              Noorderkempen 1-De Ploeg 5                                                                             

wo 10 jan            ADL KvA poule 11                                B.Centrum De Ploeg 1 - De Deken 1
                             BWM kl 3b afd 4b                              Nooit Volleerd 4-De Ploeg 6                                                                        

do 11 jan             BWM kl 3-band afd 3a                        BC de ploeg 4 - BC de ploeg 2                                                                            

                               BWM kl vrij LK afd 2b                          BC de ploeg 2 - KBC de goeie queue 2   
ma 15 jan            BWM kl band afd 3c                           BC de ploeg 5 - BC lugo 3                                                                                

                               NIDM afd 2a                                          BC de ploeg 1 - BC de ploeg 3 
                             BWM 3B MT afd 3a                           Lugo 3-De Ploeg 1                                                                            

di 16 jan               BWM kl band afd 3a                           BC de ploeg 4 - BC herentals 4                                                                           

                               NIDM afd 4a                                          BC de ploeg 5 - KBC biljartvrienden Tu 1                                                                 

                               ADL c                                                       B.Centrum De Ploeg 2 - Haarteam Solana                                                                   

                               BWM kl band afd 3b                           BC de ploeg 3 - BC. hemiksem 1
                             NIDM afd 2B                                       Maaslandse 1-De Ploeg 2
                             NIDM afd 3c                                        Quality 2-De Ploeg 4  
                             BWM kl band afd 3c                          Lugo3-De Ploeg 5       

 

                                                                    

 

wo 17 jan            BWM kl band afd 1                              BC de ploeg 1 - BC zevenbergen 1                                                                         

                               BWM kl vrij HK afd 1                           BC de ploeg 1 - KBC coloma 1                                                                             

                               ADL a                                                       B.Centrum De Ploeg 1 - Salpho                                                                             

do 18 jan             BWM MT 3-band afd 3c                     BC de ploeg 2 - BC. nooit volleerd 1                                                                     

                               BWM kl band afd 2b                           BC de ploeg 2 - BC biljart express 1                                                                      

                               ADL e                                                       Hotel De Heidebloem - D.T.M.                                                                             

vr 19 jan              BWM MT 3-band afd 2a                     BC st. jozef 1 - grobbendonkse bc 3                                                                      

                               BWM MT 3-band afd 3a                     BC de ploeg 1 - BC lugo 3
za 20 jan 14u     BWM kl 3b afd 3c                               Bilj Express 2-De PL.oeg 3                                                                                                  

ma 22 jan            BWM kl 3-band afd 3a                        BC de ploeg 2 - BC. de coeck 3                                                                           

                               BWM kl 3-band afd 3b                       BC de ploeg 1 - BC. meerlese 1                                                                           

                               NIDM afd 2a                                          BC de ploeg 1 - BC de deken 1    
                             BWM kl 3b afd 3a                              Nooit Volleerd 1-De Ploeg 4                                           

di 23 jan               BWM kl kader 38/2 afd 1                   BC de ploeg 1 - BC op de meir 1                                                                          

                               NIDM afd 4a                                          BC de ploeg 5 - drieb. club de leug 4                                                                    

                               ADL c                                                       B.Centrum De Ploeg 2 - BC St.Margaretha 3   
                            BWM 3B MT afd 3a                            Hemiksem 1-De Ploeg 1   
                            adl A                                                      De Zoete-De Ploeg 1                                                        

wo 24 jan            BWM kl 3-band afd 4d                       BC de ploeg 5 - BC de plakkers 2
                             NIDM afd 3c                                        TBA B Palace 2-De Ploeg 4          
                             NIDM afd 2A                                        Mr100 4-De Ploeg 3
                             BWM 3B MT afd 2a                            De Coeck 3-St.Jozef 1  
                             BWM kl vrij L afd 1                             Carambol 1-De Ploeg 1    
                             adl e                                                      Volkshuis H.-De Heidebloem                                                              

do 25 jan             BWM kl 3-band afd 4b                       BC de ploeg 6 - KBC coloma 1                                                                              

                               BWM MT 3-band afd 3c                     BC de ploeg 2 - t.b.a. biljartpalace 4 
                             NIDM afd 2B                                       Herstalien 1-De Ploeg 2                                                                  

ma 29 jan            NIDM afd 2b                                          BC de ploeg 2 - BC mister 100 lier 3  
                             BWM kl vrij H afd 1                            De Leug 1-De Ploeg 1                                                                    

di 30 jan               NIDM afd 2a                                          BC de ploeg 3 - BC de deken 1   
                             BWM 3B MT afd 3c                            Lugo 2-De Ploeg 2                                                                          

wo 31 jan            ADL a                                                       B.Centrum De Ploeg 1 - BC. Diablo
                             NIDM Afd 2A                                       Woondecor 1-De Ploeg 1 
                             NIDM afd 4a                                        De Coeck 3-De Ploeg 5  
                             BWM kl band afd 1                            Real 1-De Ploeg 1
                             BWM kl band afd 3a                          KOT Meer 2-De Ploeg 4 
                             adl c                                                      Volkswil-De Ploeg 2                                                                   

do 01 feb             BWM MT 3-band afd 3a                     BC de ploeg 1 - BC. de coeck 6                                                                            

                               ADL e                                                       Hotel De Heidebloem - D.B.C. Ons Huis  
                             BWM kl band afd 2b                          De Ster 1-De Ploeg 2    
                             BWM kl band afd 3b                          Kapelse 1-De Ploeg 3 
                             BWM kl band afd 3c                          Daf 1-De Ploeg 5                                                              

vr 02 feb              BWM MT 3-band afd 2a                     BC st. jozef 1 - BC woondecor 4                                                                          

                               NIDM afd 3c                                          BC de ploeg 4 - drieb. club de leug 2  
zo 04 feb            NIDM afd 4a                                        ODM8-De Ploeg 5                                                                    

ma 05 feb            BWM kl 3-band afd 3b                       BC de ploeg 1 - t.b.a. biljartpalace 1                                                                   

                               BWM kl 3-band afd 3c                        BC de ploeg 3 - BC lugo 1                                                                                

                               NIDM afd 2b                                          BC de ploeg 2 - st truidense b.a. 1
                            NIDM afd 2A                                        Disonais 1-De Ploeg 1   
                            BWM kl 3b afd 4d                               Nooit Volleerd 2-De Ploeg 5 
                            BWM kl vrij L afd 1                             Daf 1-De Ploeg 2                           
di  06 feb           BWM kl vrij L afd 1                             Real 2-De Ploeg 1                                                                      

do 08 feb             BWM kl 3-band afd 3a                        BC de ploeg 4 - BC daf 1                                                                                  

                               ADL KvA poule 6                                   Hotel De Heidebloem - new avenue 1     
                             BWM 3B MT afd 3a                           Herentals 3-De Ploeg 1   
                             BWM 3B MT afd 3c                           Avenue 2-De Ploeg 2 
                             BWM 3B MT afd 2a                           ODM 1-St.Jozef 1   
                             BWM kl 3b afd 3a                              Herentals 6-De Ploeg 2   
                             BWM kl 3b afd 4b                              West Side 2-De Ploeg 6                                                     

vr 09 feb              NIDM afd 3c                                          BC de ploeg 4 - BC. rio 1  
                             BWM kl 35/2 afd 1                             Coloma 1-De Ploeg 1
za 10 feb   14u   NIDM afd 3c                                        De Noorderkempen 1-De Ploeg 4                                                                           

ma 12 feb            BWM kl band afd 3c                            BC de ploeg 5 - BC herentals 3                                                                           

                               NIDM afd 2a                                          BC de ploeg 1 - drieb. club de leug 1
                            NIDM afd 2B                                         BP Team 1-De Ploeg 2                                                                   

di 13 feb              BWM kl band afd 3a                           BC de ploeg 4 - BC de middel 2                                                                            

                               NIDM afd 4a                                          BC de ploeg 5 - BC woondecor 5                                                                           

                               ADL c                                                       B.Centrum De Ploeg 2 - BC Hemiksem 1                                                                      

                               BWM kl band afd 3b                           BC de ploeg 3 - BC op de meir 2                                                                          

wo 14 feb            BWM kl band afd 1                              BC de ploeg 1 - KBC krijt op tijd 1                                                                      

                               BWM kl vrij HK afd 1                           BC de ploeg 1 - BC op de meir 1  
                            adl a                                                       Sloten De Bondt-De Ploeg 1  
                            adl e                                                       Cluysenaars-De Heidebloem                                                                    

do 15 feb             BWM kl band afd 2b                           BC de ploeg 2 - BC. de coeck 2
                             NIDM afd 2A                                       Meerlese 1-De Ploeg 3
zo 18 feb  19u   BWM kl 3 band afd 3b                       KOT 1 Keerbergen-De Ploeg 1                                                                                       

ma 19 feb            BWM kl 3-band afd 3a                        BC de ploeg 2 - BC. hemiksem 1                                                                           

                               BWM kl vrij LK afd 1                            BC de ploeg 1 - BC woondecor 2
                             NIDM afd 4a                                        BPTeam2-De Ploeg 5  
                             adl e                                                      Auto’s 94-De Heidebloem                                                                        

di 20 feb              BWM kl kader 38/2 afd 1                   BC de ploeg 1 - BC herentals 1
                             BWM kl 3b afd 3c                               Moedig en Vrij 1-De Ploeg 3  
                             BWM kl vrij L afd 2b                          ODM1-De Ploeg 2     
wo 21 feb           BWM kl 3b afd 3a                               DBC F.2600 1-De Ploeg 4  
                             adl c                                                      Den Uil-De Ploeg 2                                                                      

do 22 feb             BWM kl 3-band afd 4b                       BC de ploeg 6 - BC lugo 4                                                                                

                               BWM MT 3-band afd 3c                     BC de ploeg 2 - BC. de coeck 8                                                                           

vr 23 feb              BWM MT 3-band afd 2a                     BC st. jozef 1 - BC biljart express 2                                                                     

                               BWM MT 3-band afd 3a                     BC de ploeg 1 - BC woondecor 6   
za 24 feb            adl a                                                       AS Keukens-De Ploeg 1                                                                         

ma 26 feb            NIDM afd 2b                                          BC de ploeg 2 - BC op de meir 3
                             NIDM afd 2A                                       Kasteeldreef 1-De Ploeg 1  
                             BWM kl band afd 3c                          De Leug 2-De Ploeg 5    
                             BWM kl vrij H afd 1                            De Middel 2-De Ploeg 1                                                                  

di 27 feb              BWM kl band afd 3a                           BC de ploeg 4 - BC fantastika 1                                                                          

                               NIDM afd 2a                                          BC de ploeg 3 - BC op de meir 2                                                                          

                               BWM kl band afd 3b                           BC de ploeg 3 - BC. duffel oost 2 
                             BWM kl band afd 2b                          Coloma 1-De Ploeg 2 
wo 28 feb           BWM kl band afd 1                            Carambol 1-De Ploeg 1                                                                     

do 01 mrt            ADL KvA poule 6                                   Hotel De Heidebloem - De Plezante Hoek 1
                             BWM 3B MT afd 3a                           Nooit Volleerd 2-De Ploeg 1   
                             BWM 3B MT afd 3c                           ODM2-De Ploeg 2
                             BWM 3B MT afd 2a                           Herentals 2-St.Jozef 1                                                              

vr 02 mrt             NIDM afd 3c                                          BC de ploeg 4 - BC mister 100 lier 7                                                                     

ma 05 mrt           BWM kl 3-band afd 3b                       BC de ploeg 1 - BC mister 100 lier 2                                                                      

                               BWM kl 3-band afd 3c                        BC de ploeg 3 - BC kapelse 1                                                                             

                               NIDM afd 2a                                          BC de ploeg 1 - BC op de meir 2    
                             BWM kl 3b afd 4d                              Lugo 2-De Ploeg 5   
                             BWM kl 3b afd 4b                              Noorderkempen 2-De Ploeg 6                                                                  

di 06 mrt             NIDM afd 4a                                          BC de ploeg 5 - BC op de meir 7
                             NIDM afd 2B                                       Lugo 1-De Ploeg 2                                                                          

wo 07 mrt           ADL KvA poule 11                                B.Centrum De Ploeg 1 – Volkswil
                             NIDM afd 2A                                       Woondecor 1-De Ploeg 3
                             BWM kl 3b afd 3a                              St.Jozef 3-De Ploeg 2  
                             BWM kl vrij L afd 1                            Herentals 1-De Ploeg 1                                                                         

do 08 mrt            BWM kl 3-band afd 3a                        BC de ploeg 4 - BC krijt op tijd meer 1                                                                  

                               BWM MT 3-band afd 3c                     BC de ploeg 2 - BC avenue 4                                                                              

                               BWM kl vrij LK afd 2b                          BC de ploeg 2 - BC de middel 2    
                             NIDM afd 3c                                        Woondecor 3-De Ploeg 4                                                                      

vr 09 mrt             BWM MT 3-band afd 2a                     BC st. jozef 1 - BC woondecor 2                                                                          

                               BWM MT 3-band afd 3a                     BC de ploeg 1 - BC. de coeck 7
                             BWM kl 35/2 afd 1                             De Ster 1-De Ploeg 1                                                                          

ma 12 mrt           BWM kl band afd 3c                            BC de ploeg 5 - KBC coloma 2                                                                             

                               NIDM afd 2b                                          BC de ploeg 2 - BC de gouden sleutel 1    
                             NIDM afd 4a                                        Avenue 2-De Ploeg 5                                                              

di 13 mrt             NIDM afd 2a                                          BC de ploeg 3 - drieb. club de leug 1                                                                    

                               ADL c                                                       B.Centrum De Ploeg 2 - Matrix Doors 
                            adl e                                                       MB Team-De Heidebloem                                                                      

wo 14 mrt           BWM kl band afd 1                              BC de ploeg 1 - BC de middel 1                                                                            

                               BWM kl vrij HK afd 1                           BC de ploeg 1 - BC de ster 1                                                                             

                               ADL a                                                       B.Centrum De Ploeg 1 - Euro Enterprises
                            NIDM afd 2A                                        Mr 100 4- De Ploeg 1 
                            BWM kl band afd 3a                           Real 2-De Ploeg 4                                                                

do 15 mrt            BWM kl band afd 2b                           BC de ploeg 2 - BC krijt op tijd meer 1   
                             BWM 3B MT afd 3c                            Rio 1-De Ploeg 2 
                             BWM kl band afd 3b                          St.Jozef 2-De Ploeg 3                                                          

vr 16 mrt             BWM MT 3-band afd 2a                     BC st. jozef 1 - BC lugo 1                                                                               

                               BWM MT 3-band afd 3a                     BC de ploeg 1 - BC avenue 3                                                                              

                               NIDM afd 3c                                          BC de ploeg 4 - BC woondecor 4
                             BWM kl vrij L afd 1                             Zevenbergen 1-De Ploeg 1  
za 17 mrt            BWM kl vrij L afd 2b                          De Coeck 4-De Ploeg 2                                                                          

ma 19 mrt           BWM kl 3-band afd 3c                        BC de ploeg 3 - KBC biljartvrienden Tu 2                                                                 

                               NIDM afd 2b                                          BC de ploeg 2 - BC herentals 2                                                                           

                               BWM kl vrij LK afd 1                            BC de ploeg 1 - KBC krijt op tijd 1
                             BWM 3B MT afd 3c                            Noorderkempen 3-De Ploeg 2
                             BWM kl 3b afd 3a                               Nooit Volleerd 1-De Ploeg 2                                                                    

di 20 mrt             NIDM afd 2a                                          BC de ploeg 3 - BC de witte molen 2
                             BWM 3B MT afd 3a                           De Leug 1-De Ploeg 2  
                             BWM kl 3b afd 4b                              ODM3-De Ploeg 6 
                             adl c                                                      The Guard-De Ploeg 2                                                                    

wo 21 mrt           BWM kl 3-band afd 4d                       BC de ploeg 5 - BC. rio 1         
                             BWM kl 3 band afd 3b                      De Coeck 4-De Ploeg 1                                                                         

do 22 mrt            BWM kl 3-band afd 3a                        BC de ploeg 4 - BC st. jozef 3                                                                           

                               ADL e                                                       Hotel De Heidebloem - BC Hemiksem 2
                            NIDM afd 2A                                        Meerlese 1-De Ploeg 1 
                            NIDM afd 4a                                         Biljartvr Tu3-De Ploeg 5
                            BWM kl 35/2 afd 1                              Herentals 2-De Ploeg 1                                                    

vr 23 mrt             NIDM afd 3c                                          BC de ploeg 4 - BC de witte molen 3
                             BWM 3B MT afd 2a                           Kruishuis 1-St.Jozef 1                                                                       

ma 26 mrt           NIDM afd 2a                                          BC de ploeg 1 - BC de witte molen 2                                                                      

di 27 mrt             BWM kl band afd 3a                           BC de ploeg 4 - BC lugo 4                                                                                

                               NIDM afd 4a                                          BC de ploeg 5 - BC. rio 3                                                                                

                               BWM kl band afd 3b                           BC de ploeg 3 - KBC de goeie queue 2   
                             NIDM afd 2B                                       D Roeselare -De Ploeg 2  
                             NIDM afd 3c                                        ODM5-De Ploeg 4            
do 29 mrt           NIDM afd 2A                                        Disonais 1-De Ploeg 3  
                             BWM kl band afd 1                             De Leug 1-De Ploeg 1 
                             BWM kl band afd 2b                           Moedig & Vrij 1-De Ploeg 2
                             BWM kl band afd  3c                          Den Toerist 1-De Ploeg 5                               

wo 28 mrt           BWM kl vrij HK afd 1                           BC de ploeg 1 - BC woondecor        
ma 16 apr          NIDM afd 2B                                        TBA B Palace1-De Ploeg 2
                            NIDM afd 2A                                        Kasteeldreef 1-De Ploeg 3  
                            BWM kl 3b afd 3a                               De Coeck 3-De Ploeg 4
ma 09 apr          BWM kl vrij H afd 1                            De Goeie Queue 1-De Ploeg 1 
                            adl a                                                      Goorhof-De Ploeg 1
wo 11 apr          BWM kl vrij L afd 2b                           Lugo 1-De Ploeg 2
                            adl e                                                      Hemiksem 3-De Heidebloem  

di 17 apr              BWM kl kader 38/2 afd 1                   BC de ploeg 1 - BC de leug 1                                                                             

                               NIDM afd 4a                                          BC de ploeg 5 - BC mister 100 lier 9
                            adl c                                                       Hof van Rieth-De Ploeg 2                                                                       

wo 18 apr            ADL a                                                       B.Centrum De Ploeg 1 - Margaretha
                             NIDM afd 3c                                        Lugo 2-De Ploeg 4                  
                   19u   BWM kl 3b afd 3c                               Duffel Oost 1-De Ploeg 3   
                             BWM kl 3b afd 4d                               DBC F.2600 2-De Ploeg 5                                                       

do 19 apr             BWM kl 3-band afd 4b                       BC de ploeg 6 - BC kapelse 2                                                                             

                               ADL e                                                       Hotel De Heidebloem - De Foempers                                                                        

ma 23 apr           BWM kl band afd 3c                            BC de ploeg 5 - BC. bvb 1    
                             BWM kl vrij Lafd 2b                           De Coeck 2-De Ploeg 2                                                                            

wo 25 apr            BWM kl band afd 1                              BC de ploeg 1 - BC herentals 1                                                                           

                               ADL KvA poule 11                                B.Centrum De Ploeg 1 - Garage Vandoninck                                                                 

do 26 apr             BWM MT 3-band afd 3c                     BC de ploeg 2 - BC woondecor 5                                                                            

                               BWM kl band afd 2b                           BC de ploeg 2 - KBC biljartvrienden Tu 1                                                                 

vr 27 apr              BWM MT 3-band afd 2a                     BC st. jozef 1 - b.a. masters 1                                                                           

                               BWM MT 3-band afd 3a                     BC de ploeg 1 - BC viroma 3  
za 28 apr            BWM kl 35/2                                       Woondecor 1-                                                                             

ma 30 apr           BWM kl 3-band afd 3c                        BC de ploeg 3 - BC excelsior 2                                                                           

                               BWM kl vrij LK afd 1                            BC de ploeg 1 - BC woondecor 1
di 01 mei            BWM 3B MT afd 2a                            De Coeck 2-St.Jozef 1 
                             BWM kl 3 band afd 3b                      Herentals 7-De Ploeg 1
                             adl e                                                     Goorhof 2-De Heidebloem 
wo 02 mei          BWM kl 3b afd 3a                              DBC F 2600 1-De Ploeg 2                                                                  

do 03 mei            BWM kl 3-band afd 3a                        BC de ploeg 4 - BC herentals 6                                                                            

                               BWM MT 3-band afd 3c                     BC de ploeg 2 - KBC biljartvrienden Tu 2  
                             BWM kl 3b afd 4d                              West Side 1-De Ploeg 5
                             BWM kl 3b afd 4b                              Lugo 6-De Ploeg 6
                             adl c                                                      Be One-De Ploeg 2
vr 04 mei            BWM 3B MT afd 3a                            Noorderkempen 2-De Ploeg 1  
                             adl a                                                      Schildebergen-De Ploeg 1                                                          

di 08 mei             BWM kl band afd 3a                           BC de ploeg 4 - BC op de meir 3                                                                          

                               BWM kl band afd 3b                           BC de ploeg 3 - BC lugo 2                                                                                

wo 09 mei           BWM kl band afd 1                              BC de ploeg 1 - BC woondecor 1                                                                           

                               BWM kl vrij HK afd 1                           BC de ploeg 1 - BC de leug 2
                             BWM kl band afd 3c                          De Deken 1-De Ploeg 5                                                                                                           

do 10 mei            BWM kl band afd 2b                           BC de ploeg 2 - BC. meerlese 1                                                                            

                               BWM kl vrij LK afd 2b                          BC de ploeg 2 - BC fantastika 1                                                                          

ma 14 mei           BWM kl 3-band afd 3a                        BC de ploeg 2 - BC krijt op tijd meer 1                                                                  

                               BWM kl 3-band afd 3b                       BC de ploeg 1 - BC moedig en vrij 2                                                                      

di 15 mei             ADL c                                                       B.Centrum De Ploeg 2 - BC De Living 
                            BWM kl vrij L afd 1                              Real 1-De Ploeg 1                                                                      

wo 16 mei           BWM kl 3-band afd 4d                       BC de ploeg 5 - grobbendonkse bc 3                                                                       

                               ADL a                                                       B.Centrum De Ploeg 1 - BC St.Margaretha 2 
                             BWM kl 3b afd 3c                               TBA B Palace 2-De Ploeg 3                                                              

do 17 mei            BWM kl 3-band afd 4b                       BC de ploeg 6 - BC avenue 3                                                                               

                               ADL e                                                       Hotel De Heidebloem - Sleepbootje  
vr 18 mei            BWM kl 3b afd 3a                               Hemiksem 1-De Ploeg 4                                                                     

ma 21 mei           BWM kl band afd 3c                            BC de ploeg 5 - BC de plakkers 1   
di 22 mei            adl c                                                      Plez.Hoek-De Ploeg 2                                                                     

wo 23 mei           BWM kl vrij HK afd 1                           BC de ploeg 1 - BC. de coeck 1                                                                           

                               ADL a                                                       B.Centrum De Ploeg 1 - Amai 1 
                             BWM kl band afd 1                            ODM 1-De Ploeg 1   
                             BWM kl vrij L afd 2b                          De Leug 1-De Ploeg 2  
do 24 mei           BWM kl band afd 3b                          De Noorderkempen 2-De Ploeg 3   
                             BWM kl band afd 3a                          De Noorderkempen 1-De Ploeg 4  
vr 25 mei            adl e                                                      Avenue 4-De Heidebloem
ma 28 mei          BWM kl vrij H afd 1                            De Middel 1-De Ploeg 1 
                             BWM kl vrij L afd 2b                           De Noorderkempen 1-De Ploeg 2
di 29 mei            adl a                                                       Icpc-De Ploeg 1                                                                 

do 31 mei           ADL e